Ana sayfa Oyuncular Bodrum Masalı Gözde Kimdir? Toprak Sağlam Kaç Yaşında Nerelidir?

Bodrum Masalı Gözde Kimdir? Toprak Sağlam Kaç Yaşında Nerelidir?

Yüksek izlenme rekoru ile yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Bodrum masalı dizisi, oyuncu kadrosuyla da adından sıkça söz ettiriyor. Peki, Bodrum masalı Gözde kimdir?

0
PAYLAŞ

Son bölümlerde dikkatleri üzerine çeken, Bodrum Masalı’nın güzel ve çekici oyuncularından biri olan, Gözde’nin gerçek adı ve asıl hayatı izleyiciler arasında bir hayli merak konusu oldu. Sizler için Bodrum Masalı adlı dizinin sevilen oyuncularından Gözde’nin kim olduğunu araştırdık. İşte Habergundemim.com farkıyla Gözde hakkında merak ettiğiniz herşey.

Kimdir ​
Hafızamızda Bodrum masalının güzel ve sevilen oyuncusu Gözde olarak yer edinen asıl adı Toprak sağlam olan güzel oyuncu, uzun yıllardan beri sinema ve tiyatro sektörünün içinde olan ve büyük başarılara imza atmış bir oyuncudur.

Toprak Sağlam Kısa Biyografisi

Bodrum masalı dizisinde Gözde rolüyle oldukça popüler olan, Toprak Sağlam 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlayarak profesyonel oyunculuk serüvenine ilk adımlarını atmıştır. 1.66 cm boyunda güzel oyuncu terazi burcudur.

Rol Aldığı Projeler

2016 – Bodrum Masalı

2015 – Eksik (Sinema Filmi)

2013 – Osmanlı Tokadı

2012 – Böyle Bitmesin

2010 – Yerden Yüksek

2009 – Hicran Yarası

2008 – Gökten Üç Elme Düştü (Sinema Filmi)

2008 – Dantel

2007 – Kuzey Rüzgarı

2006 – Karınca yuvası

2005 – ilk Göz Ağrısı 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here