Ana sayfa Tv Programları Birkan izdivaça geri döndü! Kim için geldi? Begüm ile aşk mı yaşıyorlar?

Birkan izdivaça geri döndü! Kim için geldi? Begüm ile aşk mı yaşıyorlar?

Star Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı Zuhal Topal'la da şok geri dönüş. Adaylardan Birkan kim için geri geldi? Begüm ile aralarında aşk mı var? Merak edilen sorular cevap buldu.

0
PAYLAŞ

Haftaiçi öğlen kuşağının vazgeçilmezlerinden olan Zuhal Topal’la devam ediyor. Damat ve gelin adaylarını buluşturan Zuhal Topal’ın sunduğu programda loca isimleri dikkat çekiyor. Haftalardır locada görülmeyen Birkan’ın geri dönüşü ise izleyenleri şaşırttı. Begüm ile geçmişten gelen bir diyalogları olan Birkan’ın dönüşü merak konusu oldu.

BİRKAN KARARSIZ KALMIŞTI

Daha önce de Begüm ile arasında diyaloğu olan Birkan, birbirlerine uymadıklarını söyleyerek yayından ayrılmıştı. Bir kaç hafta aradan sonra geri dönen Birkan, olaylara dışardan baktığı zaman bir şeyleri daha iyi fark ettiğini ve bir şansı daha istediğini söyledi.

Begüm ise onun geri dönüşüne yönelik aklından bir çok şeyin geçtiğini ancak bir şans konusunda ona hak versede konuşmaları gerektiğini açıkladı. Begüm’e karşı duyguları olduğunu söyleyen Birkan bakalım kendisini ispatlayabilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here