Ana sayfa Tv Programları Bir Sorun Mu Var Bilgi Yarışması Başvuru Nasıl Yapılır?

Bir Sorun Mu Var Bilgi Yarışması Başvuru Nasıl Yapılır?

İlginç ve çok kazandıran Bir Sorun Mu Var Bilgi Yarışması SHOW TV’de başlıyor. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği yarışma programı şimdiden pek çok başvuru almaya başladı.

0
PAYLAŞ

Yarışmaya katılmak isteyen yarışmacı adaylarına ve izleyecilere keyifli bir programı geliyor. SHOW TV ekranlarına gelecek ve reyting rekorları kırması beklenen Bilgi Yarışması, yarışmacıdan doğru cevabı bilmesi değil, 10 kişilik grup içersinde doğru cevabı bilmeyen kişiyi bulmasını istiyor.

Bu sıradışı ve ilginç yarışma BKM ve SHOW TV ortaklığında yapıldı. Yarışmacı  toplamda 11 sorudan 7 sine doğru cevap veremiyecek kişileri bulduğunda  70bin TL kazanacak. Yarışmacı bu ödülü kazandığında kendisine yöneltilecek 4 şıklı soruya doğru cevabı verebilirse, 500bin kazanma şansını da yakalayacak. İsterse 70bin TL yi alıp büyük ödüllü soruyu es geçerek yarışmadan çekilebilecek yada risk alarak yarışmaya devam edecek. Ama şunu da iletelim, yanıtı yanlış olursa kazandığı 70bin TL ‘ye de veda etmek zorunda kalacak. Bu yarışma programının izleyeciler şimdiden ekran başına kilitleyeceği anlaşılıyor.

http://www.showtv.com.tr/basvuru/bir-sorunmu-var adresinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Şartları (Kuralları) Ne?

Bir Sorun Mu Var? Bilgi Yarışması na başvuru için başvuru formunu  doldurmaları gerekiyor.  Showtv.com adresinden yarışma programı için başvurularını  rahatlıkla yapabilirler. Yarışmacı adaylarında  18 yaşını doldurmuş olması, vesikalık ve boydan olmak üzere 2 adet fotoğraf  ve gerekli sağlık koşullarına uygunluğu gözetiliyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here