Ana sayfa Oyuncular Bir İçeri Bir Dışarı Sunucusu Kimdir, Programı Kim Sunuyor Biyografisi, Nereli, Kaç...

Bir İçeri Bir Dışarı Sunucusu Kimdir, Programı Kim Sunuyor Biyografisi, Nereli, Kaç Yaşında

Fox TV ekranlarında yayınlanmasına sayılı günler kalan Bir İçeri Bir Dışarı programının sunuculuğunu kimin üstleneceği belli oldu! Sevilen programa dair detaylar yazımızda!

0
PAYLAŞ

Fox TV yeni sezonda eğlenceli programları ekranlara getirerek, izleyici kitlesini günün her saatinde kendisine bağlı tutmayı hedefliyor! Öyle ki, yepyeni bir format ile ekranlara getirdiği Bir İçeri Bir Dışarı programını tanıtan kanal, izleyenlerden şimdiden tam puan aldı! Yakında ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan programın sunucusu ise belli oldu. Eğlenceli programın sunucusu Derda Yasir Yenal olarak karşımıza çıkacak!

DERDA YASİR YENAL KİMDİR?

Aslen Gürcü uyruklu bir soya sahip olan Derda Yasir Yenal, Almanya Berlin’de dünyaya gelmiştir. Daha sonra memleketi Balıkesir’e temelli dönüş yaparak burada ilk ve ortaeğitimini tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü başarı ile tamamlayan Yenal, TRT 1 ekranlarında Sevda Kuşun Kanadında dizisiyle ilgi toplamıştır. Daha sonra kanalda çeşitli programların sunuculuğunu üstlenmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here