Ana sayfa Tv Programları Bir Hülya Avşar Sohbeti Yayından mı Kaldırıldı? Neden Bitti? Final mi Yapacak?

Bir Hülya Avşar Sohbeti Yayından mı Kaldırıldı? Neden Bitti? Final mi Yapacak?

Hülya Avşar hayranlarının keyifle izlediği bir Hülya Avşar sohbeti adlı programın reyting gidişatının iyi olmadığı biliniyordu.Peki program yayından kaldırıldı mı?

0
PAYLAŞ

Hülya Avşar hayranlarının merakla beklediği  ‘nin 25 şubatta ekranlara gelmesi bekleniyordu. İlk konuğunun Acun Ilıcalı olacağı bilinen ve heyecanla beklenen eğlence programının başlamadan final yapacağı dedikoduları hızla yayıldı. Daha önceki programı reytinglerinin düşük olması gerekçesi ile yayından kaldırılan ünlü şarkıcının yeni yapacağı programın kaldırılmasına yönelik kesin bir açıklama yapılmamıştır,bu durumun yakında yayına girecek olan programın reyting sonuçlarına göre netleşeceği düşünülmekte. Peki ünlü şarkıcının vazgeçmediği ve zaman zaman tepki aldığı ikili tatlı-sert sohbetlerinden vazgeçerek bu programında farklı bir konu işlecek mi formatı nasıl olcak?

formatı

Ünlü sanatçı bu programında da diğer talk show kıvamında olan yayınlarından farklı bir şey yapmayacak. Konuklarına dobra sorular sormaktan çekinmeyen sanatçının yine gelen misafirlerine aleni bir şekilde sert sorular sorarak köşeye sıkıştıracağını tahmin ediyoruz.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here