Ana sayfa Yerli Diziler Bir Garip Aşk 94. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma Özeti Sheental Kayboluyor

Bir Garip Aşk 94. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma Özeti Sheental Kayboluyor

Bir Garip Aşk 94. Bölüm özeti ile karşınızda. 24 Şubat yeni bölümünde Anav gerçeklerin peşine düşüyor.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 21.20’de yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk 94. Bölüm ile 24 Şubat Perşembe günü ekranlarınıza geliyor. Barun Subuti’nin canlandırdığı Anrav ile Sanaya Singh’in canlandırdığı Khushi arasında geçen aşk ve nefretin anlatıldığı dizide, macera ve entrikalar izleyiciyi ekran başına çekmeye devam ediyor. 

Sheental’in kendisini evlatlık aldığını söyleyen Aarav’dan duydukları karşısında  hayal kırıklğına uğrayan Anav, Sheental’in bir oyun oynadığını düşünür ve onu takip etmeye başlar. Anav’ın gerçekleri öğrenmesi karşısında ortadan kaybolmayı planlamaktadır. Yaşanan olaylar nedeniyle Anav ve Khushi kavga ederler. Gerçekler ortaya çıktıkça aralarında yakınlaşma yaşanmaya başlar.  

93. Bölüm neler yaşandı? 

Maskesi düşen Shyam, Anjali ile tartışır. Aile bireyleri Anjali ve Shyam’ın evlilik yıldönümü kutlamasında herkesi şoka uğratan bir sürprizle karşılaşırlar. Kushi ve Nanda, Shyam’ın gerçek yüzünü herkese göstermek için güvenlik görüntülerini projeksiyon  ile yansıtırlar. Shyam’ın kötülüklerini ekranda izleyen aile, Shyam’ın gerçek yüzünü öğrenir. Gerçek yüzü ortaya çıkan Shyam, yaptığı kötülükleri itiraf eder.  

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here