Ana sayfa Film Fragmanları Bir Garip Aşk 102. Bölüm Fragmanı 4 Mart Cumartesi Final Özeti Mutlu...

Bir Garip Aşk 102. Bölüm Fragmanı 4 Mart Cumartesi Final Özeti Mutlu Son

Hint dizileri arasında renkli görüntüleri ile dikkatleri üzerine toplayan Bir Garip Aşk 102. bölüm final bölümü fragmanı yayınlandı. Mutlu son ile izleyenlerine veda edecek olan dizi 4 Mart Cumartesi günü finali ile ekranlarda olacak.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarından bir yıldız daha kayıyor. Son yıllarda Hint dizilerine ağırlık veren kanalın Bir Garip Aşk adlı dizisinde final bölümüne gelindi ve mutlu son ile bitecek olan dizinin yerine hangi programın getirileceği ise henüz belli değil. Son bölümün fragmanında ise finale yönelik önemli ipuçlarına yer verildi.

Anav ile Khushi aşkında artık önemli bir evreye gelinmiştir. Khushi’nin katıldığı yarışmada rakibi olan art niyetli diğer yarışmacı onun yarışmadan diskalifiye olabilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Soruların yöneltildiği yarışmada Khushi’ye tuzak kuran yarışmacı soruları çaldığı gerekçesi ile diskalifiye olurken, Anav ile Khushi’nin öpüştüklerini herkese yansıtması ile Anav’da diskalifiye olur ve yarışmaya katılamaz ancak Khushi sonunda tüm soruları içtenlikle cevaplayarak yarışmanın kazananı olur. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here