Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Deli Sevda Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün? Detaylar Geliyor

Bir Deli Sevda Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün? Detaylar Geliyor

Yeni sezon yapımlarından Bir Deli Sevda, açıklanan oyuncu kadrosuyla henüz tanıtımı yapılmadan büyük ilgi gördü. İzleyici ise yeni yapım için hangi gün başlayacağı konusunda gün saymaya başladı.

0
PAYLAŞ

 Önümüzdeki sezon yayınlanması beklenen yeni yapımlardan Bir Deli Sevda, gerek oyuncu kadrosu gerekse yapımı ile yeni yayın dönemine damga vurucak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz hafta itibariyle yeni dizinin yapımcıları Efe İrvül ile Yaşar İrvül’ün yapmış olduğu açıklamada yapımcılar, dizinin kadrosu ve isminin Bir Deli Sevda olacağının dışında şimdilik başka bir bilgi paylaşılamayacağını duyurmuşlardı. Ancak anlaşma sağladıkları kanaldan gelen açıklamaya göre dizi Show Tv ekranlarında seyircisiyle buluşacak gibi görünüyor.

 Bir Deli Sevda Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

 Hikayesi Esin Gök’e ait olan yeni soluklu yapımın oyuncu kadrosunda ise Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Deniz Uğur, Erdinç Gülener ve Cankat Aydos gibi usta oyuncular yer alıyor. Şu an ilk kısım çekimlerinin gerçekleştiği Bir Deli Sevda’nın ne zaman başlayacağı ise bahsedilen ilk kısım çekimleri sonlandığında belirlenecek. 

 Bir Deli Sevda Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

 Bahsettiğimiz üzere dizinin yapımcıları Efe İrvül ve Yaşar İrvül, Bir Deli Sevda’nın yayını için Show Tv ile anlaşma sağlamıştı. Dizinin hangi gün yayınlanacağı konusunda, şu ana kadar resmi bir açıklama gelmese de dizinin ilk kısım çekimlerinin sonlanmasının akabinde yapımcılar ve kanalın, yayın günü belirlemek adına tekrar masaya oturacağı ise kulislerde konuşulanlar arasında yer almaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here