Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Aşk Masalı Dizisinin Konusu Ne? Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Bir Aşk Masalı Dizisinin Konusu Ne? Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Türk dizi sektörünün en önemli yapıtlarına imza atan TMC mutfağından çıkacak olan Bir Aşk Masalı dizisi herkesi ekran başına kilitleyecek. Müthiş oyuncu kadroları hazırlayan yapım şirketinin yine dikkat çeken bir kadroyla karşımıza çıkacağına eminiz.

0
PAYLAŞ

Henüz hakkında çok fazla bilgi sahibi olunmayan dizinin sızıntı bilgileri ise merak duygumuzu daha da kabartıyor. İddialar Kiralık Aşk dizisiyle kasıp kavuran güzel oyuncu Elçin Sangu üzerinde toplanıyor. Harika bir oyunculuk performansı sergileyen çekici oyuncunun Bir Aşk Masalı dizisinin konusunda kilit rolü üstleneceği belirtiliyor.

GENÇ MİMARIN YAŞADIKLARI

Şimdiye kadar dizinin konusuyla alakalı olarak yapılan tespitlerde ise genç bir mimarın hayatı söz konusu olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Zengin ve lüks bir yaşam süren genç mimarımızın abisinin ölümü klasik bir şoktan ötesine sebep olacak.

Bilhassa Elçin Sangu tarafından canlandırılacak olan rolün vefat eden ağabeyin ya da hayatına devam den mimar kardeşin hayatındaki insan olacağı öngörülüyor. Bir Aşk Masalı nerede çekiliyor sorusunun cevabı ise Fox TV ile yapıldığı iddia edilen görüşmeler gibi gizli tutuluyor. Dizinin çekimleri sürerken hakkındaki haberler yayılamaya devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here