Ana sayfa Tv Programları Beyaz Show Yeni Sezon İlk Konukları Kimler Olacak? 27 Ekim Cuma Akşamı...

Beyaz Show Yeni Sezon İlk Konukları Kimler Olacak? 27 Ekim Cuma Akşamı Ekranlara Merhaba Diyor!

kanal D ekranlarının en çok izlenen programı Beyaz Show yepyeni konuklarıyla yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Beyaz Show ilk konuklarıyla 27 Ekim Cuma kaldığı yerden devam edecek.

0
PAYLAŞ

Beyazıt Öztürk’ün eğlenceli sunumuyla Cuma akşamlarının vazgeçilmez programı Beyaz Show başlıyor. Uzun süredir sabırla beklenirken, izleyici kitlesi Beyaz show’u hiç yanlız bırakmadı. Beklenen gün geldi çattı.  Ayrıca reyting sıralamalarında hiç aşağılara düşmeyen ve geniş izleyici kitlesine ulaşan Beyaz show, bu hafta yine dopdolu konuları ve birbirinden değerli konukları ile rekor kırmaya geliyor. 13 Ekim tarihinde başlaması planlanan ve sürekli ertelenen Beyaz Show nihayet başlıyor. 

BEYAZ SHOW 27 EKİM’DE EKRANLARDA

Geçen sezon talihsiz bir olay nedeniyle bitirilmesine karar verilen Beyaz show, yeniden izleyici karşısında yerini alacak. Sansasyonel olay sonrası gerekli incelemeler yapılmış ve Beyaz Show’un tekrar başlamasına karar verildi.

Beyazıt Öztürk 27 Ekim Cuma günü tüm enerjisi ile sevenlerinin huzurunda olacak.  Değişen dekoru ve tasarımı ile merhaba diyecek olan Beyaz ShoW’un bu haftaki konukları Kenan İmirzalıoğlu ve Meryem Uzerli olacak.  Yeni sezonun ilk bölümünde İmirzalıoğlu ve Uzerli dışında sürpriz bir şarkıcı da konuk olarak geliyor. Şarkıların ve oyunculuğun sentezlendiği bir ortam olacağı şimdiden belli olmaya başladı. Türkiye televizyonlarının tartışmasız en keyifli programı Beyaz show , yine Cuma günleri Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Keyifli sohbete ve bol kahkaya hazır olun. Çünkü karşınızda dinlenmiş ve enerji dolu bir Beyazıt Öztürk olacak.  Bu enerjisini hem konuklara hemde izleyicilere aktaracağı için,  Cuma gecesi eğlenmeye hazır olun. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here