Ana sayfa Tv Programları Beyaz Show bu haftaki konukları kimler 24 Şubat Cuma

Beyaz Show bu haftaki konukları kimler 24 Şubat Cuma

Kanal D ekranlarında en çok izlenen talk show olma özelliğini kaybetmeyen Beyaz Show bu haftaki konukları ,izleyicileri ekran başından ayırmayacak. Halit Ergenç, Tuna Büyüküstün ve Mehmet Günsur Kanal D ekranlarında!

0
PAYLAŞ

Türkiyenin ve ekranların reyting rekorunu kıran, en çok izlenen talkshow programı Beyaz Show , 24 Şubat ‘ta süpriz konukları ile yine ekrandakileri kahkalara ve eğlenceleri saatlere boğacak.

Beyaz Show bu haftaki konukları arasında  Halit Ergenç bu sezon Vatanım Sensin dizisinde yine başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekerken,  Beyaz Show’a katılacak. Cesur ve Güzel dizisinin başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün’de bu sezon güzelliği ile ekranları büyülüyor. Mehmet Günsur’u ise en son Muhteşem Yüzyıl dizisinde gördük. 3 oyuncu Beyaz Show’a konuk olarak ekranları yine kilitleyeceğe benziyor.

Saat 23.15 de Kanal D ekranlarında 24 şubatta yayınlanacak Beyaz Show ‘da süpriz diğer konuklar da olucak. Yeni çıkmış olan kitabıyla, eski makyöz, ses sanatcısı ve tiyatroculuk özelliklerine yazarlığıda katan Suzan Kardeş konuk olacak.  Başarılı oyuncu Zafer Alagöz ve Berat Parlar’da konuklar arasında.

Geçen Hafta Neden Yayınlanmamıştı

Beyaz Show 17 Şubat akşamı ekranlarda olmamıştı. “Herkes mi aldatır?” adlı sinema filmi ilk kez TV ile buluştuğundan o gün Kanal D de Beyaz Show olamadı. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here