Ana sayfa Dizi Haberleri Beni Affet Sezon Finali mi Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Beni Affet Sezon Finali mi Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve 1400'lü bölümleri devirmeye yaklaşan Beni Affet dizisi sezon finali yapacak mı konusu konuşuluyor. Yeni sezonda ekranlarda yer alıp almayacağı ise belli oldu.

0
PAYLAŞ

Beni Affet adlı dizi ekranlarda haftaiçi her gün yer almaya devam ediyor. Kısa sürede büyük beğeni toplayan dizi uzun süredir yayınlanıyordu ancak bu sezon için seyircilerin tereddütleri var. Bazı oyuncu değişikliklerinin yaşanmasının ve bazı karakterlerinin diziden ayrılmasının ardından izleyiciler diziden eski tadı alamadıklarını ortaya attı.

Yapımcılar ise reytinglerin eskisi kadar yüksek olmadığı kanısındalar. Yayınlanmaya başlayan bir çok yeni proje son zamanlarda listeleri zorluyor.

DİZİ MAYIS AYINDA FİNAL YAPIYOR

Bahsi geçen bu nedenlerden ötürü dizinin Mayıs ayı sonunda final yapacağı kesinleşti. Hem uzun soluklu olması ve yeni projeler için açık bir sürecin başlayacak olması hem de izleyicilerin beklentileri sonucu dizi bitecek.

Yeni sezonda da ekranlarda yer almayacak olan dizinin yerine yeni bir programın getirileceği de şimdiden ortaya atılan iddialar arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here