Ana sayfa Yerli Diziler Beni Affet Dizisi 1246. Bölüm Fragmanı ve Özeti Feride Ateş’in Derdine Düşer

Beni Affet Dizisi 1246. Bölüm Fragmanı ve Özeti Feride Ateş’in Derdine Düşer

Ekranların uzun soluklu yapımlarından Beni Affet'in, 1246. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla dizinin yeni bölümünde, heyecan hız kesmeden devam edecek gibi görünüyor.

0
PAYLAŞ

Star Tv ekranlarının gündüz kuşağı yapımlarından Beni Affet, hafta içi hergün saat 13:30’da ekran başındaki seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Olayların bitmek tükenmek bilmediği dizide heyecan hız kesmeden devam ederken, uzun soluklu yapımın yayınlanan son bölümüne Cüneyt’in hastalığı damgasını vururken, Toprak’ın Ateş’e kurduğu tuzak ise seyircinin ekranlara kilitlenmesine neden olmuştu.

Beni Affet 1246. Bölüm Özeti

Star Tv’nin sevilen öğlen kuşağı yapımı Beni Affet’in yayınlanan son bölümünde tansiyon iyice yükselirken, Cüneyt’in hastalığı artık saklanamaz bir hal almıştı. Dizinin 2 Kasım Perşembe günü ekranlara gelecek 1246. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla ekranlara gelecek yeni bölümde, Feride Ateş’in hastalığını araştırmaya başlarken, Murat ve Mükellef’in arasında iplerin kopması, Güzel ile Murat ilişkisinde tehlike çanlarının çalmasına neden oluyor. Dizide gerilim iyice tırmanırken, olayların akıbeti ise 2 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümde netlik kazanacak gibi görünüyor.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here