Ana sayfa Dizi Haberleri Beni Affet 6. Sezon Finali Tarihi Ne Zaman 7 . Sezon Ne...

Beni Affet 6. Sezon Finali Tarihi Ne Zaman 7 . Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017

Star TV ekranlarının sıkı bir takipçi kitlesine sahip olan dizisi Beni Affet sezon finali yapıyor. 6. sezon finali tarihi netleşen dizinin yeni sezonu için de hazırlıklar başladı.

0
PAYLAŞ

6 senedir sezon içerisinde haftaiçi her gün ekranlarda yer alan ve Star TV’de yayınlanarak iyi bir reyting başarısı elde eden Beni Affet’in sezon finali yaklaştı. 1200’lü bölümlerine doğru adım adım ilerleyen yapım son yılların en uzun soluklu dizilerinden birisi olarak tarihe geçti. 6. sezonunun finali için sayılı günler kala izleyiciler sezon finalinin ne zaman olacağını merak ettiler. Kanal ise yeni sezon müjdesini şimdiden verdi.

HAZİRAN AYINDA VEDA EDİYOR

6. sezonu ile ekranlarda yer alan Beni Affet’in final tarihi 16 Haziran Cuma olarak kesinleşti. 1207. bölümü ile birlikte bir sezonu daha tamamlayacak olan dizinin yeni sezonu da kesinlik kazandı. 18 Eylül’de 7. sezonu ile yeniden ekranlara merhaba diyecek olan dizinin yapımcılığını yine Focus Film üstlenecek. Yaz aylarında çekimleri devam edecek olan dizi 1500’lü bölümlere göz koymuş gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here