Ana sayfa Yerli Diziler Beni Affet 1247.Bölüm Fragmanı 3 Kasım Özeti Neler Olacak, Tüyoları

Beni Affet 1247.Bölüm Fragmanı 3 Kasım Özeti Neler Olacak, Tüyoları

Feride ve Cüneyt tekrar yakınlaşmaya başlarken, Mükellef Güzel ile Murat'ı ayırmak için planlar yapacak. Toprak, Ateş ve Zeynep arasındaki yakınlaşmayı açığa çıkaracak.

0
PAYLAŞ

Hafta içi her gün 15.30’da Star TV’de yayınlanan gündüz kuşağı dizisi Beni Affet’in 1247. Bölümü yarın ekranlarda olacak.

Bu bölümde de yine önemli gelişmeler yaşanacak. Geçen bölümlerde Feride Cüneyt’in hastalığını öğrenmişti, bu durum ikisinin tekrar yakınlaşmasını sağladı. Zor günler geçirse de Feride ile tekrar yakınlaşmaya başlayan ve Feride’nin kendisine davranışlarıyla tekrar ümitlenmeye başlayan Cüneyt, eski günlere dönme planları yapmaya başlar. Durumdan Şüphelenmeye başlayan Yaman ise kolay kolay pes etmeyecektir.

Mükellef, Murat ile Güzel’i ayırmak için planlar yapar. Murat ve Güzel’in ise Mükellef’e ne tepki vereceği merak konusudur. Zeynep’in hastalığına kafayı takan Ateş, bir taraftan da Toprak ile görüşmeye çalışır. Ateş’in verdiği tepkiler sonrasında, ikili yine gergin bir an yaşayacaktır.

Ateş ve Zeynep arasında bir yakınlaşmadan şüphe eden Toprak, bunu öğrenmek için bir oyun oynar. Kader ise baloya gidecek olan Pınar’a yardımcı olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here