Ana sayfa Yerli Diziler Beni Affet 1152. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Mart Cuma Özeti Feride ve...

Beni Affet 1152. Bölüm Fragmanı Özeti 31 Mart Cuma Özeti Feride ve Yaman kopuyor

31 Mart Cuma günü yayınlanacak 1152. bölüm fragmanı ile büyük beğeni toplayan dizi Beni Affet'te heyecan yine dorukta.

0
PAYLAŞ

 Yayınlandığı günlerde seyircisini ekran başına toplayan Beni Affet’in 31 Mart Cuma günü ekranlara gelecek 1152. bölümünde olaylar dur durak bilmiyor. Ortalığın bir hayli karışık olacağı Beni Affet’in 1152. bölümü tabiri caiz ise seyirciyi yine ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.

 31 Mart Cuma Günü Beni Affet’te Neler Olacak?

 Beni Affet’in 31 Mart Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümünde sular durulmak bilmiyor. Zor zamanlarını atlatmaya çalışan Şahin, geçirdiği operasyon sonucunda ömür boyu sakat kalacağını öğrenirken, Sevgi olan onca şeye rağmen yine de Şahin’i yalnız bırakamaz. Şahin ise bir kez daha kendini Sevgi’ye borçlu hisseder ve hatalarını telafi etmek adına Sevgi’nin istediği adam olmaya karar verir.

 Feride ve Yaman Arasındaki Bağ Kopuyor mu?

 Diğer tarafta Feride ise Yaman ile arasındaki bağları sonuna kadar koparmak isterken, Yaman yaptığı plan ile buna izin vermez. Feride’nin daha önce Ahmet ile yaptığı anlaşmayı bulur ve onu otele müdür yapar. Feride ise bir yanda bu olayın içinden nasıl çıkacağını düşünürken, diğer yandan Melis Feride’nin otel üzerinde söz sahibi olduğunu öğrenir. Bunun üzerine Feride’ye yönelik planlar yapmaya başlayan Melis’in akıbeti ise Beni Affet’in 31 Mart Cuma günü yayınlanacak 1152. bölümünde netlik kazanacak.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here