Ana sayfa Film Fragmanları Beni Affet 1133. Bölüm Fragmanı 6 Mart Pazartesi Özeti

Beni Affet 1133. Bölüm Fragmanı 6 Mart Pazartesi Özeti

Haftaiçi her gün yayınlanan Beni Affet dizisinde yine olaylar durulmuyor. Beni Affet 6 Mart Pazartesi günü 1133. bölümü ile ekranlara gelecek ve yeni bölümün fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Star TV ekranlarında yayın hayatına başladığı günden bu yana hafta içi her gün yayınlanmakta olan Beni Affet dizisi 1133. bölümü ile 6 Mart Pazartesi günü ekranlarda yerini alacak. Başarılı kadrosu ve güçlü hikayesi ile izleyenleri kendisine bağlayan dizinin yeni bölümünde olaylar daha da karışık bir hal alıyor.

Feride ve Cüneyt uzun bir süre sonra yeniden bir araya gelerek konuşacaklardır. Melis için ise gerilimin dorukları yaşanacaktır çünkü Cüneyt ve Yaman’ın yüzleşmeleri ihtimali onu endişelendirmektedir bu yüzden eve Elmas’la beraber dönme kararı alacaktır. Cüneyt, Melis’in karşısına çıkar ve onunla tartışır, Feride ise onların haberi olmadan tüm bu olaylara tanık olmaktadır. Cüneyt, Feride’yi fark edince onunla da yüzleşmeye başlar. Yaman ve Melis’in kardeş oldukları gerçeği ise artık daha fazla gizli kalmayacaktır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here