Ana sayfa Yerli Diziler Beni Affet 1128. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Pazartesi Özeti Feride’nin planı tutacak...

Beni Affet 1128. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Pazartesi Özeti Feride’nin planı tutacak mı?

Star Tv ekranlarının en soluklu dizileri arasında zirveyi kimseye kaptırmayan Beni Affet 1128. bölümü ile yine kaldığı yerden devam edecek.

0
PAYLAŞ

Hafta içi hergün yayınlanan Beni Affet 1128. bölümü ile ekranlara kaldığı yerden devam edecek. 27 Şubat 2017 Pazartesi günü 1128. bölümünde pek çok olay olurken, izleyici ne zamandır Beni affet dizisinden bu müjdeli haberi bekliyordu. İzleyicinin bu sevinci Pazartesi günü itibari ile başlayacak. Bir süre ekranlarda olmayan dizi bundan sonra yine aynı kanalında ve aynı saatinde kaldığı yerden devam edecek.  

Feride Cüneyt’in Melis’le yakınlaşmasından sonra onu gizli gizli kıskanarak bazı planlar yapmaya başlar. Melis Yaman’dan dolayı sinir krizi geçiriyor. Melisin hayatında birisi mi var? Sevgi, Kader’e olup bitenleri anlatmak zorunda kalır. Melis gizlice Cüneyt’i arayıp kendisini kaçırmasını ister. Umur Ajda ile birlite olan kişinin babası olduğunu öğrenir.

Beni Affet Önceki Bölümde Yaşananlar;

Feride yanlış yaptığının farkına varır. Yaman ise büyük hata yaptığının bilinciyle ne yapacağını bilemez. İşler çok daha kötüye giderek, karışır.
 Melis Ve Cüneyt birbirine daha çok yakınlaşarak içlerinde olan aşkı kelimelere dökmeye hazır olduklarını ifade ederler.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here