Ana sayfa Yerli Diziler Beni Affet 1127. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma Özeti Şahin Oğlunu Kaybediyor

Beni Affet 1127. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma Özeti Şahin Oğlunu Kaybediyor

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarına gelen Beni Affet 1127. Bölüm ile 24 şubatta şok gelişmeleriyle ekranlarda olacak.

0
PAYLAŞ

Dram türünde olan ve her bölümüyle izleyiciyi derinden etkileyen Beni Affet 1127. Bölüm ile Star Tv ekranlarına gelecek.24 Şubatta ekrana gelecek olan yeni bölümde şok gelişmeler olacak.2011 den beri yayınlanan ve ilk yayınına Show Tv de başlayan Beni Affet dizisi daha sonra Star Tv ye geçmiş ve şimdi de aynı kanalda devam etmektedir. Gaye Turgut,Şeyma Korkmaz gibi isimlerin başrolde oynadığı dizinin tüm karakterleri izleyici tarafından benimsenmiştir.

Hatfa içi her gün yayınlanan ve her geçen gün seyirciyi etkilemeyi başaran dizide kardeşlerin başka kardeşlere olan aşkları ve evlilikleri konu alınmıştır bunun yanı sıra önceden başrol olan kişiler dizi de ölmüştür.İki başrolün öldüğü diziye yeni başrol alınmıştır.Dramın çok fazla olduğu dizide başrollerin ölmesine şaşırmamak gerekir.1127.bölüme gelmeyi başaran dizi devam etmektedir.

Yeni bölümde Feride yanlış yaptığının farkına varır ve Yaman’ın hata yaptığını söylemesi ile işler daha kötü bir hal alır. Feride bu duruma oldukça sinirlenir.

Melis ve Cüneyt’in arasında yaşananlar daha yakın bir ilişkiye doğru giderken, evdekilerin de bu ikili hakkında akıllarında bir çok soru oluşmaktadır. Sıla ile Murat arasında yaşanan ilişki tüm hızı ile devam eder.

Sıla ise Murat’ın kendisini kıskandığını sanar fakat ilgisi yoktur. Sıla büyük bir kumpasın içine düşecek ve bu oyun onun için felaketle sonuçlanacak. 

1126. Bölüm’de yaşananlar

24 Şubatta 1127.bölümünü yayınlayacak olan Beni Affet dizisinin önceki bölümünde Feride ve Yaman arasındaki aşk git gide alevlenmektedir.Melis ve Cüneyt arasındaki gelişmeler de bu ikilinin aşk sarhoşu olmasına neden olacaktır.Aşk üçgenleriyle dolu olan dizi de bir çok aşkı ve o aşklara olan engelleri görmekteyiz.Yeni bölümlerinde de aşkın ve dramın eksik olmayacağı dizi haftaiçi her gün yayınlanmakta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here