Ana sayfa Yerli Diziler Beni Affet 1119. Bölüm Fragmanı Özeti Neler Olacak? 14 Şubat Salı

Beni Affet 1119. Bölüm Fragmanı Özeti Neler Olacak? 14 Şubat Salı

6 sezondur izleyicileriyle beraber olan Beni Affet Dizisi son zamanlarda rayından çıkan çarpık ilişkileriyle gündeme gelemeye başladı.Dizide sular durulmuyor.Peki 1119. Bölümde izleyicileri neler bekliyor?

0
PAYLAŞ

Beni Affet Dizisi 1119. Bölümde Feride Yaman’ın sevgililer günüyle ilgili sert sözlerini duyuyor ve onu yumuşatmak için ilginç bir teklifte bulunuyor.Ajda ve Şahinin sevgililer gününde Baharın evinde buluşacağı haberini alan Firdevs Sevginin bunu öğrenmesi için plan yapar fakat  Onurun bu durumun öğrenilmemesi için çaba sarfeder.Çabaları boşa mı olacak bekleyip göreceğiz . Bahar bunu duyunca çok üzülür. Melis ve Cüneyin böyle bir günde yemeğe çıkması ayrıca çok manidar görünüyor.Geçmişiyle ilgili samimi açıklamalarda bulunan Cüneyte Melisin tepkinin ne olacağı büyük bir merak konusu.Feride Yaman sayesinde sonunda özgürlüğüne kavuşuyor ayrıca kızını haftada bir gün görme şansı elde ediyor. 

Beni Affet 1118. Bölümde Neler Olmuştu?

Şahinin ajdayla ilişkisi oldupunu Öğrenen Onur bunu sevgiye söylemek istemişti. Şahin ise Onur engellemeyi başarmıştı.Firdevs kızına u ve GÜneşi almaya gelen cüneyti gören Yaman bu duruma çok kızmıştı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here