Ana sayfa Tv Programları Benden İyi Kim Bilir Nasıl Bir Yarışma? Formatı Ne? Başvuru Nasıl Yapılır

Benden İyi Kim Bilir Nasıl Bir Yarışma? Formatı Ne? Başvuru Nasıl Yapılır

Ekranların yeni yarışma programlarından Benden İyi Kim Bilir'in nasıl bir yarışma olduğu merak uyandırdı. Yarışmanın formatının ne olduğuna ve başvuruların nasıl yapılacağına dair sorulara yanıt ise yapım şirketinden geldi.

0
PAYLAŞ

İçinde bulunduğumuz yayın sezonunun sonuna yaklaşılmasıyla birlikte, gelecek sezon için çalışmalar devam ediyor. Önümüzdeki sezona dair yeni projelere ev sahipliği yapacak olan kanallardan TRT 1, önümüzdeki sezonu Benden İyi Kim Bilir? adlı yarışma programı ile açmayı planlıyor.

Benden İyi Kim Bilir Nasıl Bir Yarışma?

Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz yarışma programlarından farklı olarak yayın hayatına başlaması planlanan “Benden İyi Kim Bilir?”, bilgi yarışması olarak nitelendiriliyor. Yapım şirketinden gelen açıklamaya göre sadece sunucusu ve formatı belli olan yarışmaya başvurular ise TRT 1’in resmi sitesi üzerinden yayınlanan form ile alınacak.

Benden İyi Kim Bilir’in Formatı Ne Olacak?

Yarışma programına dair yapılan açıklama ile programın sunucusu Sinan Çalışkanoğlu olarak belirlenirken, formatı ise bilgi yarışması olarak duyuruldu. Yarışmacıların genel kültür ve bilgi birikimleri ile mücadele edeceği yarışmanın, başvuruları da kanal aracılığı ile sağlanacak.

Benden İyi Kim Bilir’e Başvuru Nasıl Yapılır?

Benden İyi Kim Bilir adlı yarışma programına yönelik gelen açıklamaların yanı sıra programın yaz aylarında seyircisiyle buluşacağı kulislerde konuşulanlar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra sempatik oyuncu Sinan Çalışkanoğlu’nun sunuculuğunu üstleneceği programın başvurularının TRT 1’in sitesi üzerinden yapılması bekleniyor. Ancak kanalın henüz başvuru formunu yayınlanmaması üzerine, edinilen bilgiler ise formun önümüzdeki günlerde yayınlanacağı yönünde oldu.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here