Ana sayfa Oyuncular Bahtiyar Ölmez Şinasi Kimdir? Karakter Analizi Umut Oğuz

Bahtiyar Ölmez Şinasi Kimdir? Karakter Analizi Umut Oğuz

Bahtiyar Ölmez dizisinin karakterleri hakkında her geçen gün yeni bilgiler gün ışığına çıkmaya devam ediyor. Dizinin Şinasi karakteri hakkında araştırmalarımızı tamamladık ve sizlerle paylaştık.

0
PAYLAŞ

Eylül ayının bitiminden bu yana hummalı bir şekilde çekimleri süren Bahtiyar Ölmez dizisi resmen tanıtıldı. Dizi hakkında merak edilen birçok detay ise bu tanıtım sonrasında ortaya çıktı. Başrollerinde Hande Subaşı ile birlikte Yetkin Dikinciler’in de yer aldığı diziye dair karakter analizlerini gerçekleştirdik ve bu yazımızda da sizlerle Şinasi karakterine dair detayları paylaşacağız. Umut Oğuz tarafından canlandırılan Şinasi karakterine yakından bakıyoruz.

ŞİNASİ

Dizinin zıpır karakterlerinden birisi olan Şinasi, Bahtiyar Ölmez’in en yakın arkadaşıdır. Tahir ile sırlarını paylaşmaktan keyif alır çünkü en yakın arkadaşının kardeşine olan aşkını hiçbir zaman dışarıya vuramamaktadır. Tahir asla konuşmaz ve sadece dinler ancak birgün işler değişecektir. Tahir birgün konuşmaya başlar ve bu durum Şinasi’yi her daim diken üzerinde bırakır. Öte yandan saf ve masum bir karakter olan Şinasi, Bahtiyar’ı hayatı boyunca desteklemekten geri kalmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here