Ana sayfa Oyuncular Bahtiyar Ölmez Latife Çakar Kimdir? Karakter Analizi Güven Hokna

Bahtiyar Ölmez Latife Çakar Kimdir? Karakter Analizi Güven Hokna

Yeni sezon dizi projeleri arasında bir süredir sıkça gündeme gelen Bahtiyar Ölmez resmi olarak tanıtıldı. Dizinin karakterlerinden Latife Çakar'ı bu yazımızda ele alacağız.

0
PAYLAŞ

Atv ekranlarının yeni eğlenceli dizisi Bahtiyar Ölmez resmen tanıtıldı. Bir kenar mahalleden şans eseri zenginliğe giden yolu bulan Bahtiyar Ölmez’in hikayesinin anlatıldığı dizide kahkaha tufanı bizi bekliyor! Başarılı oyuncu kadrosu ve güçlü yapım ekibi ile ekranlarda yer alacak olan dizinin Latife Çakar karakterinin analizini gerçekleştirdik. Bakalım Latife nasıl bir karaktermiş.

LATİFE ÇAKAR

Usta oyuncu Güven Hokna’nın canlandırdığı Latife Çakar, mafya babası Rıfat Çakar’ın annesidir. Şiddetli bir unutkanlık sorunu yaşayan Latife Çakar oğlu Rıfat Çakar’ı unuttuğu gibi kimi zaman Tahir’i ve Aylin’i de unutur ve kim olduklarını sorgular. Her taşın altından çıkan Latife, zıpır ve eğlenceli bir karakter olarak ekranları süsleyecek. Güven Hokna daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde de unutkanlık problemi ile karşı karşıya kalan Nergis adlı bir karaktere hayat vermişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here