Ana sayfa Oyuncular Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Kim Kimdir Detayları

Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Kim Kimdir Detayları

Atv'nin yeni dizisi Bahtiyar ölmez 11 Kasım Cumartesi akşamı seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizide baş rolleri Hande Subaşı ve Yetkin Dinçer paylaşıyor.

0
PAYLAŞ

Atv’nin yeni dizisi Bahtiyar Ölmez seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Nehir yapımcılığın üstlendiği, yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı Bahtiyar Ölmez’in baş rollerinde Yetkin Dikinciler ve Hande Subaşı oynuyor. 

İstanbulun eski mahallelerinde geçen film hiçbir işte tutunamayan Bahtiyar karakterindeki kişinin hayatı üzerine kurgulanmıştır. Başından geçen ve geçebilecek trajikomik hikayeleri ele alıyor. Bahtiyar karakterine bire bir benzer yer altı mafyasının liğderi Rıfat Çakar karakterinin ise Bahtiyar’a benzemesinden dolayı başlarından geçecek komik olaylar dizinin konusunu oluşturuyor. 

Filmde Yetkin Dinçer ve Hande Subaşıy’a eşlik edecek oyuncular; Güven Hokna, Umut Oğuz, Semih Öztürk, Orhan Aydın ve Semih Kuru‘dur. 

İlk bölümü ile 11 Kasım Cumartesi günü Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak Bahtiyar Ölmez dizisi seyirciler tarafından merakla bekleniyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here