Ana sayfa Oyuncular Bahtiyar Ölmez Dizisi Bahtiyar Ölmez Kimdir? Karakter Analizi Yetkin Dikinciler

Bahtiyar Ölmez Dizisi Bahtiyar Ölmez Kimdir? Karakter Analizi Yetkin Dikinciler

Atv'nin yeni sezon dizilerinden Bahtiyar Ölmez'in hazırlıkları tam gaz sürüyor. Ekim ayı boyunca çekimleri devam eden dizinin Bahtiyar Ölmez karakterini inceleyelim.

0
PAYLAŞ

Atv’nin yeni sezon dizi projeleri arasında yer aldığı bildiriken Bahtiyar Ölmez resmen tanıtıldı. Kanalın fragmanını resmi olarak yayınladığı dizi başarılı kadrosu ve güçlü senaryosu ile ekranlarda yer alacak. Dizinin başrol oyuncuları arasında ise tiyatro sanatçısı usta oyuncu Yetkin Dikinciler ile Hande Subaşı yer alıyor. Yazımızda dizinin baş karakteri olan Bahtiyar Ölmez’i analiz edeceğiz.

BAHTİYAR ÖLMEZ

Hayatı boyunca zengin olup, ailesinin iyi günler olmasının hayalini kurmuştur. Babası mezar taşı işi yapmaktadır ve Bahtiyar onun yanında büyümüştür. Daha sonra şoför olarak cenaze arabası kullanmaya başlar ve hayallerini gerçekleştirmenin yollarını düşünmeye de devam eder. Kendisini oldukça uyanık zannetmektedir ancak bir o kadar masum ve gururludur. Robin Hood gibi bir ruhu vardır. Birgün sürdüğü cenaze aracının penceresinden fırlatacağı devekuşu yumurtası onun hayatını baştan aşağıya değiştirecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here