Ana sayfa Oyuncular Bahtiyar Ölmez Caner Kimdir? Karakter Analizi Semih Öztürk

Bahtiyar Ölmez Caner Kimdir? Karakter Analizi Semih Öztürk

Bahtiyar Ölmez dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı! Atv ekranlarının yeni dizisi Bahtiyar Ölmez'in Semih Öztürk tarafından canlandırılan Caner karakterini inceleyeceğiz.

0
PAYLAŞ

Bu yıl Atv ekranlarında eğlenceli bir komediyi izlemek için kemerlerinizi sıkı bağlayın çünkü kanal Bahtiyar Ölmez’i resmen tanıttı. Başrollerinde Hande Subaşı ve Yetkin Dikinciler’in yer aldığı dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı ve dizide Survivor’dan da tanıdığımız Semih Öztürk yer aldı. Semih Öztürk’ün dizide canlandırdığı Caner karakterini yakından tanımak isteyenler için karakterin analizini yapacağız.

CANER

Caner, yer altı dünyasının doğuştan mensubu olmak zorunda kalan genç ve yakışıklı karakterdir. Caner, varlıklı olması ile övünmeyi sevmez ve Fuat’ın kardeşi olduğu için sıklıkla kardeşiyle birlikte anılmaktan hoşlanmaz. Mafya dünyasından hoşlanmamaktadır. Öte yandan Nuran ile arasında başlayacak olan yakınlık bir anda tüm işleri değiştirecektir. Rıfat Çakar rolü kesmeye başlayan Bahtiyar Ölmez ile karşı karşıya gelmesine sebep olan Nuran ile ilişkisi hikayenin kilit noktalarından birisini yaratacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here