Ana sayfa Oyuncular Bahtiyar Ölmez Aytekin Yavuz Kimdir? Karakter Analizi Orhan Aydın

Bahtiyar Ölmez Aytekin Yavuz Kimdir? Karakter Analizi Orhan Aydın

Atv'nin uzun süredir beklenen dizisi Bahtiyar Ölmez'e dair merak edilen herşey ortaya çıkmaya devam ediyor. Biz de dizinin Aytekin Yavuz karakterini büyüteç altına aldık.

0
PAYLAŞ

Bu sene televizyonları başındaki izleyicileri heyecanlı bir maceraya sürükleyecek olan Bahtiyar Ölmez, Atv ekranlarında çok yakında yayınlanmaya başlayacak. Diziye dair detaylar ise kanalın yayınladığı tanıtım fragmanı ile ortaya çıkmaya başladı. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Bahtiyar Ölmez’in Aytekin Yavuz karakterine yakından bakacağız ve karakterin kişisel özelliklerini öğreneceğiz.

AYTEKİN YAVUZ

Dizinin en baskın karakterlerinden birisi olan Aytekin Yavuz, mafya babasıdır ve yer altı dünyasının hatrı sayılır isimlerindendir. Oğlu onun baskılarından dolayı intihar etmiştir ve bu sırrı sadece Aylin bilmektedir. Ancak Aylin kimseyle bu sırrı paylaşmamıştır ve bu nedenle de Aytekin’in Aylin’e güveni sonsuzdur. Aylin, Fuat’tan ayrılıp Rıfat Çakar ile evlendiğinde dahi onu sorgulamaz ve hayırlı olsun demek ile yetinir. Zira Aytekin’e göre Aylin’in Rıfat ile evlenmesi oldukça manasızdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here