Ana sayfa Tv Programları Bahar Candan çıldırdı! Bahar ve Emine Neden Kavga Etti – Kavgayı izle

Bahar Candan çıldırdı! Bahar ve Emine Neden Kavga Etti – Kavgayı izle

Tv 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı İşte Benim Stilim'de yaşanan kavga herkesi şaşırttı! Büyük gerilim yaşanan programa Bahar Candan ve Emine kavgası damga vurdu!

0
PAYLAŞ

İşte Benim Stilim, TV 8 ekranlarında yayın hayatına devam etmektedir. Podyumda boy gösteren güzel yarışmacıların büyük bir rekabet içerisinde oldukları programda her gün yeni bir olay gündeme gelmekte ve ekranlara damga vurmaktadır. Reyting başarısı önceki sezona göre bir hayli düşük ilerleyen programda yaşanan yeni bir kavga ise izleyenlerin dikkatini çekti ve reyting oranları yükselmeye başladı. Sevilen yarışmacı Bahar Candan’ın Emine ile kavgası herkesi şaşırttı.

OLAYIN ALEVLENMESİ İLE BİRLİKTE CANDAN ÇILDIRDI!

Bahar, Emine’ye “Emine Kadın” diye hitap edince Emine bu duruma öfkelendi. Onu uyaran Emine’nin üzerine giden ve aksi tavırlarını sürdüren Bahar’a jüriden de sert tepki geldi. İkili önce stüdyadan sakinleşmeleri için çıkarıldılar. Ardından konuşmalarını yapan Emine, özür diledikten sonra jüriden de destek alınca Bahar çıldırdı. Yarışmadan ayrıldığını açıklayarak stüdyoyu terk etti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here