Ana sayfa Yerli Diziler Baba Candır 65. Bölüm Fragmanı 27 Nisan Perşembe Özeti Neler Yaşanacak

Baba Candır 65. Bölüm Fragmanı 27 Nisan Perşembe Özeti Neler Yaşanacak

Trt 1'in en sevilen dizilerinden birisi olan Baba Candır'dan eğlenceli bir bölüm daha! 65. bölümüyle 27 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan dizinin fragmanı da yayınlandı!

0
PAYLAŞ

Baba Candır dizisi TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başladığı günden bu yana kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı. Entrikasız, ihtirassız, sempatik bir aile dizisi olan Baba Candır’ın hem başarılı kadrosu hem de güçlü senaryosu izleyicileri büyülüyor. Yeni bölümü için meraklı bekleyişe başlayan seyirciler ise Haluk’un vücudunun tutulmasının ardından başına neler gelecek merak ediyor. Yerinde durmak bilmeyen Salih bu defa başına ne işler açıyor 65. bölümde göreceğiz.

64. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Aile bireylerinin arasındaki gerginlik ve sorunların artık bitmesi gerekmektedir. Bunun için tüm aile haftasonu Güzelce de toplanır. Salih çocuklara bundan sonra her haftasonu Güzelce’ye gelerek beraber vakit geçireceklerini ve birbirleri ile iyi olacaklarını söyler. Çocuklar ise bu durum karşısında önce kararsız kalsalar da sonradan birbirlerine yakınlaşarak tüm husumeti sonlandırırlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here