Ana sayfa Oyuncular Ayşenur Çetin kimdir Fi dizisi Ozan Güven’le sevişme sahneleri ile merak edilen...

Ayşenur Çetin kimdir Fi dizisi Ozan Güven’le sevişme sahneleri ile merak edilen güzelin biyografisi

Bu sezonun iddialı yapımlarından Fi dizisinde, Ozan Güven ile sevişme sahneleriyle dikkat çeken Ayşenur Çetin, gündem konusu oldu.

0
PAYLAŞ

 Sanal ortamın yeni dizilerinden Fi dizisi henüz 3. bölüm yayınını gerçekleştirmiş olmasına rağmen izleyiciden büyük ilgi gördü. Özellikle iddialı sahneleri ve usta oyuncu kadrosuyla dikat çeken yapım, her Cuma Puhu Tv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Fi dizisinin geçtiğimiz Cuma yayınlanan bölümünde dikkat çeken iddialı sahnelerden; Ozan Güven ve Ayşenur Çetin’in sevişme sahnesi olay oldu. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Ayşenur Çetin ise bir önceki gün verdiği bir röportajda düşüncelerini ifade etti.

 Fi Dizisi Ayşenur Çetin Kimdir?

 Dizinin sevişme sahnesiyle gündeme gelen Ayşenur Çetin, ilk olarak geçtiğimiz yıl Best Model Of Turkey’de 2. olarak kendini tanıtmıştı. 2017 Yılı için 19 yaşındaki genç model tarafına gelen dizi tekliflerinden, Fi dizisini değerlendirerek oyunculuk kariyerine ilk adımı atmış oldu.

Geçtiğimiz gün verdiği röportajda, özel hayatıyla gündeme gelmek istemediğini dile getiren Çetin, kariyerini ise oyunculuk yönünde geliştirmek istediğini ifade etti.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here