Ana sayfa Tv Programları Ayşe Hatun Önal’ın yeni albümü Selam Dengesiz çıktı

Ayşe Hatun Önal’ın yeni albümü Selam Dengesiz çıktı

Popçu Ayşe Hatun Önal'ın yeni albümü Selam Dengesiz çıktı. Ayşe Hatun Önal yeni albümü Selam Dengesiz için iddialı sözler söyledi.

0
PAYLAŞ

Ayşe Hatun Önal yeni albümü Selam Dengesiz  şarkı sözleriyle magazin dünyasına bomba gibi düştü.16 şarkılık albüme adını veren Selam Dengesiz şarkısı intenet üzerinde tıklanma rekoru kırmaya başladı.

Albüme ismini veren Selam Dengesiz şarkısının kime hitabettiği sorusuna bir magazin programında yanıt veren Önal, “Bir yerlere gitsin diye bir şey yok” yanıtını verdi. Albumle ilgili oldukça iddialı konuşan Önal, daha önce çıkardığı “Güm Güm” ve “Çak bi selam” isimli şarkılarla da pop dünyasını sarsmıştı.

Çektiği klibindeki farklı tarzıyla da iddialı bir çıkış yapan ünlü popçunun kıyafetlerini Rihanna gibi ünlülerin sahne kostümlerini hazırlayan ünlü stilist Punk Kouture ile çalıştı. Çelde çekilen Selam dengesiz şarkısının klibi ise daha ilk günden ses getiriyor. 

Şarkının Sözleri

Albümün adı ise sosyal medyada ve magazin gündemine oturdu. Şarkının kime yazıldığı tartışılırken, Önal’ın Selam dengesiz şarkısı ise sözleriyle daha çok konuşulacak gibi görünüyor. İşte o sözler; “Zor artık devir zor doğru diyene/Yok mu çıkarsız ekmek diyene/Kuyumu kazanı, gideni döneni/Yine bir dengesiz beni bulur”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here