Ana sayfa Oyuncular Avcı Dizisi Konusu Ve Dizi Oyuncuları Kimler? İşte Tüm Detaylar!

Avcı Dizisi Konusu Ve Dizi Oyuncuları Kimler? İşte Tüm Detaylar!

Yeni yapımlara iddialı bir şekilde aday olması beklenen dizi "Avcı" henüz tanıtımı bile yapılmamışken, konusu ve oyuncularına dair çıkan haberlerle gündem konusu oldu.

0
PAYLAŞ

 İzleyicisi tarafından büyük ilgi gören, reyting sıralamalarında uzun zaman zirveyi kimseye kaptırmayan Ezel dizisinin senaristi Kemal Deren’in kaleminden Avcı, çok yakında ekranlarda geliyor. Kemal Deren’ sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile yeni yapım Avcı’nın müjdesini verirken, Deren’in takipçileri ise şimdiden yeni yapımın peşine düştü.
Yeni Yapım Avcı’nın Konusu Ve Oyuncuları Açıklandı Mı?
Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği yeni dizi Avcı için Kemal Deren ve yapım şirketi henüz başka hiçbir açıklamada bulunmazken, dizinin oyuncu seçimlerinin devam ettiği alınan haberler arasında yer alıyor. Dizinin konusu için ise henüz bir hikaye yayınlanmasa da türünün drama olduğu açıklandı. 
 Avcı Ne Zaman Başlayacak?
 Avcı’nın ne zaman başlayacağına dair yapım şirketi tarafından bir açıklama yapılmamasının yanı sıra, bugüne kadar başarılı projelere imza atan Kemal Deren’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Seneye yüreğimi koyduğum yeni bir dizi projesi ile geliyorum.” şeklinde bir ifade kullanması, dizinin 2018 yılında ekranlarda olacağının sinyallerini yakıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here