Ana sayfa Dizi Haberleri ATV Yeni Dizi ‘Kanatsız Kuşlar’ İle Geliyor Konusu Ne Oyuncuları Kim

ATV Yeni Dizi ‘Kanatsız Kuşlar’ İle Geliyor Konusu Ne Oyuncuları Kim

ATV Yeni dizi 'Kanatsız Kuşlar' ile geliyor! Önümüzdeki sezon ekranlara merhaba demesi beklenen yapımın konusu ve oyuncularının kimler olduğu ise şimdiden merak edilenler arasında yerini aldı.

0
PAYLAŞ

İçinde bulunduğumuz sezon henüz sonlanmadan, birçok yapım şirketi ve kanal, önümüzdeki sezona ilişkin çalışmalarına şimdiden başladı. Çalışmalarına başlanılan yapımlardan biri olan Kanatsız Kuşlar da, Atv ekranlarının gelecek sezon yeni yapımları arasında yerini buldu. Diziye dair oyuncuları ve konusu hakkında merak edilenlere yönelik açıklama dizinin yapım şirketinden gelirken, seyirci ise yapımın başlama tarihini şimdiden iple çekmeye başladı.

Atv’nin Yeni Dizisi Kanatsız Kuşlar’ın Konusu Ne?

Önümüzdeki sezon seyircisiyle buluşmaya hazırlanan diziye yönelik yapılan açıklamada, diziin konusu hakkında bir bilgi verilmese de şu an için sadece yayınlanacağı kanalın ve oyuncu kadrosunun belirlendiği duyuruldu. Yapım şirketinden gelen açıklama doğrultusunda, Atv ekranlarında başlayacak olan dizide gözler ise oyuncu kadrosuna çevirildi.

Atv’nin Yeni Dizisi Kanatsız Kuşlar’ın Oyuncuları Kimler?

Koliba Film’in yapımcılığını üstlendiği diziye yönelik beklenen açıklamanın gelmesinin ardından, oyuncu kadrosu seyirciye duyuruldu. Oyuncu kadrosunda Ümit Kantarcılar, Melis Tüzüngüç, Seda Türkmen ve Ahmet Varlı gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğundaki isim ise Kemal Uzun olarak karşımıza çıkıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here