Ana sayfa Yerli Diziler ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.Bölüm 31 Ekim Salı Fragmanı Özeti

ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.Bölüm 31 Ekim Salı Fragmanı Özeti

Baş rollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı atv'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar, bu haftaki bölümüyle izleyiciyi ekranlara kilitleyecek.

0
PAYLAŞ

Yönetmenliğini Onur Tan’ın yapıncılığını ise Raci Şaşmaz’ın üstlendiği atv’nin sevilen dizisi “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yeni sezona bomba gibi girdi. Her hafta merakla beklenen bölümüyle reyting rekorları kırıyor.

Başrollerini Oktar Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yeni bölümü ile salı akşamı atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Hızır yeraltı dünyasının babası olma yolunda emin adımlarla ilerlerken dürüstlüğü de elinden bırakmamaktadır. Ailesi ve işi Hızır için çok önemlidir. Ancak işi uğruna kızını kaybeden bir babadır aynı zamanda. Yeni bölümü ile karşımıza gelecek olan dizi, yine faklı sahnelere şahit olacak. Hızır evli olduğu meryeme 2 yıl önce aslında ihanet etmiş Nazlı diye bir kadına sevdalanmıştır. Hızır’ın karısı Meryem, Nazlı’nın hamile olduğunu öğrenir. Hızır 2 çocuktan daha fazlasını istemektedir. Bu sebepten Nazlı’nın çocuğu doğurmasını ister. Ancak Meryem, çocuk doğmasın diye elinden gelen her şeyi yapacaktır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here