Ana sayfa Dizi Haberleri Ateş Time Geri Dönecek mi? Ateş Söz Dizisinden Ayrıldı mı Yeni Bölümde...

Ateş Time Geri Dönecek mi? Ateş Söz Dizisinden Ayrıldı mı Yeni Bölümde Var mı

Hakkında sıkça konuşturan Söz dizisi, son bölümüyle yine akıllarda soru işareti bıraktı. Kızı Nazlı ile Ateş'in aşk yaşadığını öğrenen Yarbay Erdem; Ateş'i timden atarak yeni bölümler hakkında büyük merak uyandırdı.

0
PAYLAŞ

Ekranların sevilen dizisi, reyting sıralamasında üst sıraların sahibi, SÖZ dizisinde heyecan her bölümde artıyor. Yükske temposuyla izleyenleri sürükleyen dizide bu hafta yaşananlar, akıllarda soru işareti bıraktı. 

Dizi her geçen bölüm temposunu arttırırken, Başçavuş Ateş Acar ile Yarbay Erdem’in kızı Nazlı ile yaşadığı aşk ortaya çıktı. Kızı ile Başçavuş Ateş’in aşkını öğrenen Yarbay Erdem öfkeyle, Ateş’i timden atıyor ve görev yerini değiştiriyor.  Yarbay Erdem’in bu sert kararını hiçbir şey değiştirmezken, Yavuz Üsteğemen’in vazgeçirme çabaları da sonuçsuz kalıyor. Yavuz Üsteğmen, Yarbay Erdem’in bu kararına saygı duyup, ısrarını keserken, Başçavuş Ateş’in içinde bulunduğu bu durumu da hoş karşılmadığını dile getirdi.

BAŞÇAVUŞ ATEŞ DİZİDEN AYRILIYOR MU ?

Sancar operasyonunun ardından Ateş’in timden ayrılacağına kesin gözüyle bakılırken, Ateş rolünü oynayan Eren Vurdem’in de diziden ayrılacağı konuşulmaya başlandı. İlerleyen bölümler şimdiden merak uyandırırken, Eren Vurdem diziden ayrılacak mı? Yoksa Nazlı, babasını ikna edip Ateş time geri mi dönecek? Bu soruların cevaplarını da öğrenmiş olacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here