Ana sayfa Oyuncular Aslan Ailem Yapımcısı, Yönetmeni, Senaristi Kim, Yapım Kadrosunda Kimler Var

Aslan Ailem Yapımcısı, Yönetmeni, Senaristi Kim, Yapım Kadrosunda Kimler Var

TRT 1 ekranlarında ekrana gelen, yeni aile dizisi Aslan Ailem, ilk bölümleriyle beğeni topladı. Es filmin yapımcılığında, Ömer Uğur'un yönettiği sıcak aile dizisi her pazar akşamı saat 20:00'da.

0
PAYLAŞ

TRT 1 ekranlarında başlayan ve keyifle izlenen dizi Aslan Ailem, her pazar saat 20:00’da izleyicilerle buluşuyor. 

Yapımcılığını  “Payitaht Abdülhamid” ve “İsimsizler” gibi önemli dizi projelerinin yaratıcısı ES Filmin üstlendiği diziyi, “Hemşo”,” Eve Dönüş”  filmlerinin ve “Geniş Aile” dizisinin yönetmeni Ömer Uğur yönetiyor. Öykü ve Senaryosunu; Ayça Mutlugil, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce, Yusuf Kürşad Gürses yazdığı sıcak aile dizisi ilk iki bölümüyle beğeni topladı.

Başrollerini Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Ferdi Sancar, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Bora Akkaş, Levent Özdilek, Burcu Özberk, Esra Sönmezer, Eda Şölenci, Mehmet Şeker ve İpek Özağan’ın paylaştığı; çekimleri Poyrazköy ve civarında gerçekleşen “Aslan Ailem”, karakterleri birbirinden farklı 4 erkek kardeş ile anne, baba ve babaannelerin etrafında dönen, bu eksende birbiriyle sürpriz bağlantılar yaşayacakları romantik, heyecanlı hikâyeleri de içinde barındıran tatlı, sıcak ve komik bir aile dizisi olarak ekranlara gelmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here