Ana sayfa Yerli Diziler Aşk ve Mavi 25. Yeni Bölüm Fragmanı İzle 28 Nisan Neler Olacak

Aşk ve Mavi 25. Yeni Bölüm Fragmanı İzle 28 Nisan Neler Olacak

0
PAYLAŞ

ATV ekranlarında yayınlanan ve birçok kişinin beğenerek izlediği Aşk ve Mavi 25. bölümünde de hafizalardan gitmeyecek gelişmelerle geliyor. Bu bölümde yine ,izleyiciyi bekleyen farklı gelişmeler yer alıyor. Emrah’ın başrolünde oynadığı Aşk ve Mavi’de 28 Nisan Cuma günü dizinin akışını değiştirecek detaylar olabilir. 

İsmet Ölecek mi?

 Dizinin kadın karakteri Mavi geçtiğimiz bölümde kaza geçirmişti. yararlan Mavi iyilşirken herşeyi hatırlamaya başladı. Ali ise bu durumdan sonra Mavi’nn konakta kalıp kalmayacağı konusunda merakını bildirdi. Mavi ise kazanın şokunu atlatır atlatmaz nerede kalacağının şokunu yaşamaya başlar. Mavi çok zor durumdadır. 

 İsmet ve Pembe kimsenin haberi olmadan evlenirler. Bu evliliği konaktakiler duyunca ortalık karışır.  Pembe’nin ailesi bu evliliği asla kabul etmediklerini söyleyerek İsmet’i evden kovmak isterler. İsmet bu evliliği yaptığı için her an tehlike ile  burun burunadır. İsmet’in her an hayati tehlikesi bulunur. Pembe’nin ailesi bu durumu hazmedemediklerinden dolayı, İsmet için kötü bir plan hazırlığı içinde olacaklar. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here