Ana sayfa Tv Programları Aşk ve Mavi 25. Bölüm Fragmanı 28 Nisan Cuma Özeti Neler Yaşandı

Aşk ve Mavi 25. Bölüm Fragmanı 28 Nisan Cuma Özeti Neler Yaşandı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve Mavi 25. bölümü ile 28 Nisan Cuma günü izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölüm fragmanında yeni bölüme dair önemli ipuçları yer aldı.

0
PAYLAŞ

Atv’nin bu sene ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi projelerinin büyük başarı elde ettiği gözlemlendi. Bir kaç dizisine de bu süreçte final kararı verilen kanalın yeni yapımlarından Aşk ve Mavi de bu ilgi uyandıran yapımlar arasında adından sıkça söz ettirdi. Başrollerinde müzisyen Emrah, Burcu Kıratlı ve Kenan Bal gibi isimlerin yer aldığı dizinin 25. bölümü için ise meraklı bekleyiş sürüyor. Mavi’nin sağlık durumunun daha iyiye gittiğinin görüleceği yeni bölümde Pembe ve İsmet’in evliliklerine dair önemli gelişmeler de ekranlarda yer alacak.

ÖNCEKİ BÖLÜMDEN KARELER

Mavi’nin iyileşme sürecinden sonra yeniden konakta kalmaya devam edip etmeyeceğini Ali dahil herkes merak etmektedir. Göreçkiler büyük bir gerginliğin ortasındadır. İsmet ve Pembe’nin gizli evliliğine sert çıkarlar ve onları konaktan kovarlar. Safiye ise Mavi’yi kıskanmakta Cemal’in ona ilgi göstermesini istemektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here