Ana sayfa Dizi Haberleri Aşk ve Gurur Yeni Yayın Günü Hangi Gün? Gün Değiştirdi!

Aşk ve Gurur Yeni Yayın Günü Hangi Gün? Gün Değiştirdi!

Yeni dizi Aşk Ve Gurur yeni yayın günü ile ekranların karşısına geçiyor. İstenilen elde edilemeyince gün değişikliğine gidilen dizinin işte yeni yayın günü!

0
PAYLAŞ

Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde var olmaya çalışan Zeynep’in hikayesini anlatan ‘Aşk ve Gurur’ dizisinin başrollerini Mert Fırat, Alper Saldıran ve Damla Sönmez’in yanında Levent Ülgen, Ahmet Rıfat Şungar, Ayfer Dönmez,Tülin Özen ve Laçin Ceylan paylaşmakta.

 

İŞYE YENİ YAYIN TARİHİ!

Show TV ekranlarında 5 Mart 2017 tarihinden itibaren yayımlanmaya başlayan Aşk Ve Gurur dizisi ilk 3 bölümünü seyirciyle paylaştıktan sonra yayın gününü değiştirmeye karar verdi. Yeni dizinin reyting sonuçları sebebi ile pazar günü yerine bundan sonra salı günü izleyici karşısında olacak.

Kara Yazı, Anne ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerle reyting yarışına girecek olan Aşk Ve Gurur 28 Mart 2017 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

Aşk ve Gurur Dizisi Hikayesi

Zeynep… Eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri. Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan. Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır. Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan… Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here