Ana sayfa Dizi Haberleri Aşk ve Gurur 5. Bölüm Fragmanı 4 Nisan Salı Özeti Kenan aşkını...

Aşk ve Gurur 5. Bölüm Fragmanı 4 Nisan Salı Özeti Kenan aşkını sorgular

Aşk, ihtiras, entrika ve gurur... Shw Tv ekranlarında yayınlanmaya henüz başlayan Aşk ve Gurur dizisinde hepsinden bolca mevcut. 5. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölümünde neler olacak?

0
PAYLAŞ

Show TV ekranlarının çiçeği bununda dizisi Aşk ve Gurur’da 5. bölüme gelindi. 4 Nisan Salı günü ekranlarda yer alacak olan yeni dizinin 4. bölümünde Zeynep’in yaşadığı şoklara tanıklık ettik. Kenan ile çatışma halinde olan Zeynep, yaşamakta oldukları evin aslında Kenan’ın çocukluğunun geçtiği ev olduğunu öğrenince şok geçirir.

Murat ise tüm bunların yanında kariyerine ve işlerine körü körüne odaklanmış, davalar alarak daha çok para kazanmak için bilenmiştir.

4 Nisan Salı 5. Bölüm Özeti

Dizinin Nisan ayının ilk haftasında ekranlara gelecek olan 5. bölümünde Kenan’ın gerçeklerle yüzleşmesine tanıklık edeceğiz. Kenan’ın Zeynep ile arasındaki bu zıtlığın aşk olup olmadığını sorgulayacaktır.

Murat ise diğer yandan hırslarına yenik düşerek yanlış kararlar alacaktır. İş hayatında istediği başarıyı elde edememekten yakınan Murat öfkesini Zeynep’e yansıtınca olanlar olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here