Ana sayfa Dizi Haberleri Arka Sokaklar Mesut Geri Dönecek mi? Yerine Başka Oyuncu mu Gelecek? İşte...

Arka Sokaklar Mesut Geri Dönecek mi? Yerine Başka Oyuncu mu Gelecek? İşte Detaylar

Son bölümünde Gümüş'ün rehin aldığı insanları kurtarmaya çalışan ve o esnada vurulan Mesut geri dönecek mi? Mesut'un yerinde kim geçecek.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının tartışmasız en çok seyredilen diziisi Arka Sokaklar yine bir ölüm haberi ile sarsıldı. Mesut’un vurulmasıyla herkes büyük şokta.Mesut oğlunu bulmak için girdiği büyük mücadeleden hayatıyla çıkan Mesut Komiser’in akıbeti hakkında tüm bilinmeyenler…

 Ünlü oyuncu Şevket Çoruh 10 yıldır bu rolde izleyicisinin karşısındaydı.  Ancak son bölümde terörristlerle  girdiği çatışmada vuruldu? Seneryo gereği böyle bir durumun söylendiği Arka Sokaklar’da neler oluyor?  Kanal D yapımı tarafından rolüne son verildiği Mesut Komiser artık Arka Sokaklar’da yer almıyor.

 Yerine Başka Oyuncu mu Gelecek?

 Şevket Çoruh’un oynadığı Mesut Komiser oğlunu kurtarmak için  gittiği dağlarda teröristlerce vuruluyor. Bir anda yere yığılan Mesut kurtarılamıyor. Arka Sokaklar dizisinden farklı nedenlerle ayrıldığı konuşulan Şevket Çoruh’un yerine kim gelecek? sorusu halen açıklığa kavuşmadı.Yapımcılar Mesut Komiserin yerine hangi tecrübeli oyuncu ile kapatmayı düşünecek. Tüm bu bilgiler gün ışığına çıktığında  buradan bilgilendirme yapacağız. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here