Ana sayfa Dizi Haberleri Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı 7 Nisan Cuma Yeni Bölümde Mesut Komiser...

Arka Sokaklar 436. Bölüm Fragmanı 7 Nisan Cuma Yeni Bölümde Mesut Komiser Ölecek Mi?

Efsane dizi Arka sokakalar'da 7 nisna Cuma günü yine heyecan ve gerilim devam edecek. 436. bölüm fragmanı ile bu heyecan az da olsa hissediliyor.

0
PAYLAŞ

Son bölümünde  Mesut Komiser’in vurulmasıyla  herkes şoka uğrar. Oğlu Tunç’u bulmak için oradan oraya giden Mesut son olarak onu dağlarda teröristlein içinde arar. Tabi bu o kadar kolay değil. Teröristlerce vurulan Mesut oraya yığılıverir. 

MESUT ÖLECEK Mİ?

Hastaneye kaldırılan Mesut tedavi altına alınır. Ancak kurşun ağır hasar vermiştir.  Mesut’un karaciğerine isabet eden kurşun orayı tahrip etmiştir  Kurtulması için karaciğer nakli şart olduğunu söyleyen doktorlar onu kurtarmak için Tunç’un vereceği karaciğer çok önemlidir. 

436. bölüm fragmanı ile yine yürekleri ağızlara getiren bir gelişme yaşanır. Baba-oğul ameliyatta yaşam mücadelesi verir.  Tunç babasına karaciğerini vermek için ameliyat masasına yatar.  İkisi de sağ çıkması için herkes dua eder. 7 Nisan Cuma günü dopdolu bölümü ile yine aynı saatinde ve aynı kanalında olacak olan Arka Sokaklar’ı kaçırmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here