Ana sayfa Yerli Diziler Arka Sokaklar 435. Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Özeti Mesut Ölüyor Mu?

Arka Sokaklar 435. Bölüm Fragmanı 31 Mart Cuma Özeti Mesut Ölüyor Mu?

Arka Sokaklar'ın 435. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla 31 Mart Cuma günü yayınlanacak olan bölümde, Mesut'un ölüp ölmeyeceği izleyici tarafından büyük merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

 Yıllardır büyük ilgi gören yapım Arka Sokaklar 24 Mart Cuma akşamı 434. bölümü ile seyircisiyle buluşacak. İddialı kadrosu ve izlenme oranıyla yayınlandığı gün zirveye yerleşen dizide heyecan dolu dizgin devam ediyor.

 24 Mart Cuma Günü 434. Bölümde Neler Olacak?

 Yayınlanan geçtiğimiz bölümde oğlu kaçırılan Mesut Komiser, bu bölümde oğlu Tunç’u bulmak için deyim yerindeyse hayatının mücadelesini verecek. Kovandere’de oğlunu bulmak için girmediği delik kalmayan Mesut Komiser için bu bölüm olaylar iyice karışacak gibi görünüyor. Tunç, Gümüş’ün adamları tarafından türlü eziyetlere maruz kalırken, babası Mesut onu bulmak için hayatı pahasına mücadele ediyordur.
 Bu mücadelede vurulan Mesut Komiser’in öleceği söylentileri ise yine kulisleri çalkalamakta. Söylentilere göre 31 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 435. bölümde Mesut Komiser karakteri artık olmayacak.

 435. Bölümde Mesut Ölüyor Mu?

 31 Mart Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümde Mesut’un akıbetini fragmandan yola çıkarak yorumlamak oldukça zor. Ancak kulislerde konuşulanlar 435. bölümde Mesut Komiser’in öleceği yönünde. Bu durum hakkında net sonucu ise sadece dizinin 31 Mart Cuma günü 435. bölümünün yayınlanması ile görebileceğiz.
 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here