Ana sayfa Yerli Diziler Arka Sokaklar 431. Bölüm Fragmanı 3 Mart Cuma Oktay’ın kız kardeşi Kurtuluyor

Arka Sokaklar 431. Bölüm Fragmanı 3 Mart Cuma Oktay’ın kız kardeşi Kurtuluyor

Arka Sokaklar 431. Bölüm 3 Mart'ta yayınlanacak yeni bölümde Oktay'ın kız kardeşi kurtuluyor.

0
PAYLAŞ

Arka Sokaklar 431. Bölüm fragmanı yayınlandı 3 Mart Cuma günü ekranlara gelecek olan Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’da Oktay’ın kız kardeşi kurtuluyor. Fragmanda Hakan’ın evden alındığı haberi ekipteki herkesi şoka uğratır. Bu gelişmeler karşısında Rıza Baba, bunda bir yanlışlık olduğunu düşünmektedir.

Hakan’ın aylardır ekibin içinde olduğunu ve hiçbir yanlışını görmediğini söyler ancak geçekler Rıza Baba’yı da yanıltacaktır.  

Arka Sokaklar’da geçen bölüm neler oldu;

Dizinin ekrana gelen son bölümünde heyecan ve gerilim birbirini ardına yaşandı. Kızkardeşi Müjde ortadan kaybolan Oktay, kızkardeşi için endişelenmeye devam etti. İstihbaratın gizli evlerinden birinde saklanan Müjde’nin izine rastlayamayan Oktay’dan önce Kenan ve adamları Müjde’yi yakalamak için tuzak kurar.

Askeri bir araca tuzak kuran Samir isimli teröristin hain planı ile çok sayıda asker ve sivile düzenlenen saldırıyıı duyan Rıza Baba ve ekibi dehşete düşer. Rıza Baba ve ekibi öte yandan Botan’ı bulur ve evine baskın yapmaya hazırlanırken, Malik ve adamları ise ekibi ortadan kaldıracak büyük bir plan yapmaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here