Ana sayfa Tv Programları Arda ile Omuz Omuza Programı Kim Sunuyor, Programın Sunucusu Kimdir Biyografisi

Arda ile Omuz Omuza Programı Kim Sunuyor, Programın Sunucusu Kimdir Biyografisi

TV 8 ekranlarının sevilen programı Arda il Omuz Omuza, Arda Türkmen sunuculuğunda ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sunucu hakkındaki detaylar ise yazımızda yer alıyor.

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranlarının sevilen programı Arda ile Omuz Omuza oldukça dikkat çeken keyifli sohbetler ve lezzetli yemek tarifleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Arda Türkmen’in sunuculuğunu gerçekleştirdiği programda konuklar ile keyifli muhabbetlerin yanı sıra hazırlanan leziz tabakların görüntüleri izleyenleri büyülüyor. Sunuculuğu üstlenen Arda Türkmen hakkında birçok konu ise merak ediliyor. Bakalım ünlü sunucu kimmiş…

ARDA TÜRKMEN BİYOGRAFİSİ

İstanbul’da 1975 senesinde dünyaya gelen Arda Türkmen, Saint Benoit Fransız lisesinden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi’nde İngilizce İşletme bölümüne yerleşmiş ve mezun olmuştur. Ayrıca yine Bilgi Üniversitesinin Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü’nden çift anadal yapmıştır. 2010 senesinde CNN Türk’de yayınlanan Arda’nın Mutfağı adlı programıyla dikkatleri üzerine toplayan Türkmen, şimdilerde ise TV 8 ekranlarında Arda ile Omuz Omuza’nın sunuculuğunu yapmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here