Ana sayfa Dizi Haberleri Anne Dizisinin Yeni Senaristi Kim? Neden Değişti? Detaylar

Anne Dizisinin Yeni Senaristi Kim? Neden Değişti? Detaylar

Türkiye'nin kısa sürede beğeni toplayan dram dizisi Anne'den büyük değişiklik. Dizinin senarist kadrosu değişti ve oldukça kritik isimler senaryoyu devraldı. Bu değişikliğin sebebi ise merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Japonya’da bir fenomen haline gelen Mother adlı diziden uyarlanan Anne dizisi Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyicileri göz yaşına boğan dizinin yazım ekibi ise ani bir kararla değişti.

Kısa sürede büyük bir izlenme başarısı elde eden dizinin yeni senarist kadrosu ile daha önce de yakından takip edilen bir dizinin kadrosuyla değişti.

POYRAZ KARAYEL’İN SENARİSTLERİ İŞ BAŞINDA

Anne dizisinin senaristlerinin görevini şimdi yakın zamanda final yapan Poyraz Karayel dizisinin senaristleri aldı. Berfu Ergenokon’un kaleme aldığı senaryoyu 21. bölümden itibaren Melek Seven, Deniz Gürlek, Uygar Şirin ve Melih Özyılmaz üstlenecek.

Her hafta salı günü ekranlara gelen dizinin önümüzdeki bölümlerden itibaren ruhunda bir değişiklik olup olmayacağını ise yeni bölümün yayınlanması ile anlayacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here