Ana sayfa Yerli Diziler Anne Dizisi 28.Bölüm Fragmanı 16 Mayıs Salı Özeti Yeni Bölümde Neler Olacak

Anne Dizisi 28.Bölüm Fragmanı 16 Mayıs Salı Özeti Yeni Bölümde Neler Olacak

Anne dizisinin 16 Mayıs Salı günü ekrana gelecek 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Diiznin her bölümü farklı bir dramı yansıtırken, bu hafta yine izleyiciyi derinden etkileyecek.

0
PAYLAŞ

Star Tv’nin Salı akşamlarına gamga vuran dizisi Anne, 16 Mayıs Salı günü yine nefesleri kesecek. Tuna ve Zenyep arasında bazı yol ayrımına giriyor. 

 Anne dizisinin son bölümünde Cengiz’in Hasan’ı satma çabaları sonuçsuz kaldı ve Şule oğlunu çocuk yuvasına bıraktı. Melek ise kardeşinin başka bir yerde olmasına dayanamazken, bir plan yaparak kardeşini de alarak ortadan kaybolur. Her yerde aranan iki kardeş özellikle Zeynep’in yıkılmasına sebebp olacak. 

 Tuna Zeynep’in karşısına dikilip tüm kinni bir anda kusar. Dizinin en kilitleyici noktası ise burası oldu. Cengiz Tuna’nın tüm kaçırma çabalarına rağmen Hasan’ı alarak satmaya gider. Tuna için asıl hayat bundan sonra başlar. Hayatta tek başına kalan minik kız çok zorlu günlere girmiş bulunuyor.  

 Sinan ise eşi Zeynep’e tüm gerçekleri bir anda anlatır. Zeynep’in tutumu bu bölümde ortaya çıkacak. İzleyicinin de bu olayla ilgili endişeli bekleyişi son bulacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here