Ana sayfa Yerli Diziler Anne 20. Bölüm Fragmanı Özeti Turna Karakteri Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor Mu?

Anne 20. Bölüm Fragmanı Özeti Turna Karakteri Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor Mu?

21 Mart 2017 Salı akşamı 20. bölümü ile ekranlara gelecek olan Anne takipçilerini yine ekran başına toplayacak. Bu bölümde Turna'nın ölüp ölmeyeceği büyük merak konusu.

0
PAYLAŞ

Hafta içi Salı akşamları saat 20:00’de seyircisi ile ekranlarda buluşan Anne dizisinde yine heyecan dorukta. Geçen hafta yayınlanan bölümde Cengiz Tuna’yı kaçırmıştı ve Tuna’yı alabilmesi için Zeynep’ten fidye istemişti. Parayı bulan Zeynep, Şule’yi de alarak Cengiz ile buluşmaya gider. Fakat polisleri peşine taktığını farketmeyen Zeynep, parayı verip Tuna’yı tam alacakken polisler baskın yapar ve çatışma çıkar. Çıkan çatışmada yaralanan Cengiz Tuna’yı da alarak tekrar kaçar.
 Zeynep ve Şule 21 Mart Salı günü yayınlanacak olan 20. bölümde Tuna’yı alamabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu yüzden tekrar Cengiz’in peşine düşen iki anne, Cengiz’in Adapazarı yolunda olduğunu öğrenirler ve hemen yola çıkarlar. İki kadının da tek gayesi Tuna’ya sağ salim kavuşmaktır.
 Polisleri olay yerine çağıranın Zeynep olduğunu Düşünen Cengiz Şule ve Zeynep’e kızgındır. Öfkesi yüzünden ne yaptığını bilmeyen ve yaralı olan genç adam Tuna üzerinden bir plan yapar. Peki Tuna ölecek mi?

 Tuna Karakteri Diziden Ayrılıyor Mu?

 20. bölümde belli olacak olan bu durum için yapım şirketi tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Bu durumla beraber izleyici için büyük merak konusu olan Tuna’nın akıbeti 21 Mart Salı akşamı yayınlanacak olan Anne’nin 20. bölümünde belli olacak. Yalnız ölmediği ve diziye devam edeceği gelen haberler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here