Ana sayfa Yerli Diziler Anne 17. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Salı Şubat 2017 Özeti Zeynep’in tehlikeli...

Anne 17. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Salı Şubat 2017 Özeti Zeynep’in tehlikeli oyunu

27 Şubat Salı Star TV de yayınlanan Anne dizisi yine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Anne 17. Bölüm de Zeynep, Yurttan kaçan Turna için tehlike bir oyun içinde.

0
PAYLAŞ

StarTV ekranlarında severek seyredilen Anne dizisi geçen bölümde izleyicileri ekranla bütünleştirmişti. Anne 17. Bölüm fragramı da heyecanla beklenen dizi de bu hafta Zeynep dizinin fanlarını merakta bıracak.

Anne 17. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ama Zeynep’in yurttan kaçan Tuna’yı saklamak için harekete geçirdiği plan tahmin edilmeyecek sonuçlar verecek. Cahide’nin yaptığı pazarlığı Zeynep duyacak mı? Zeynep Anne, Zeynep’in kendi torunu olduğunu öğrendikten sonra neler yaappcak hepsi bu bölümde cevaplanacak.

Önceki Bölümde;

Geçen bölümde, Zeynep , yurttan kaçan Zeynep’i Gönül’ün yanında bulmuştu. Yurttan kaçtığı anlaşılan Tuna aranmaktadır. Cahide, Tuna’nın Zeynep’le birlikte olduğunu duyar ve Komiser Sinan’ın da Tuna’nın Zeynep’in yanında olduğunu anlamakta gecikmez. Yetinhaneden kaçan Tuna için Zeynep ne yapacak? Cahide ise hapishaneden kurtardığı kızının Zeynep’in yanında olması korkunç bir olaydır. Kızı tekrar hapise düşerse kurtaramayacağını bilmektedir. 17. Bölüm heyacanla izlenecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here