Ana sayfa Yerli Diziler Ah Kalbim Dizisi 31. Bölüm 19 Kasım Pazar Fragman ve Özeti Tanu’nun...

Ah Kalbim Dizisi 31. Bölüm 19 Kasım Pazar Fragman ve Özeti Tanu’nun Başı Dertte!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Ah Kalbim, izleyenleri heyecanlandırmaya ve eğlendirmeye devam ediyor. 31. bölümüyle izleyicileri meraklandıracak dizide Abhi'nin başı Tanu'yla dertte.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarında hafta içi 21:30, cumartesi günleri de 21:00’da yayınlanan Ah Kalbim izleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Hint dizilerinin yayın haklarını alarak, Hint dizilerini meraklılarıyla buluşturan Kanal 7, Ah Kalbim ( Kumkum Bhagya) adlı dizisiyle popülerliğini her geçen gün arttırıyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizi, her bölümüyle izleyenleri merakta bırakırkıyor. Zıt karaktere sahip iki kız kardeşin aşk ve umutlarını ele alan eğlenceli dizi 19 Kasım 2017’de 31. bölümüyle ekranlara gelecek.

31.Bölüm Özeti 

Abhi Pragya’yı Tanu zannederek öpmeye çalışır. Tanu ise mumları yakar ve Abhi’yi Pragyayı öpmeye çalışırken görür. Tanu Abhiye öfkelenir ve mekandan çıkar. Abhi ise hemen peşinden gider, onu ikna etmeye çalışır ama başaramaz. Abhi daha sonra Pragya’nın yanına gider ve ona bağırmaya çalışır ama komik duruma düşer.Pragya ise bu duruma üzülür. Abhi’nin kendi karısını Tanu’dan daha az düşündüğünden dolayı kırılır. Sonrasında Abhi Tanu’nun odasına gider ve eğlenceli hareketlerle onun gönlünü almaya çalışır ve başarır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here